browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Turniej piłki ręcznej

Opublikowano przez 20 kwietnia 2013 Komentarzy (0)

Dnia 19 kwietnia 2013r. na hali sportowej ZS Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie rozegrano Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej. Turniej miał wyjątkową oprawę, ponieważ w związku z Dniami Olimpijczyka szkołę odwiedzili uczestnicy dawnych olimpijskich zmagań: żeglarze, panowie Ryszard Chybiński i Janusz Olszewski oraz bokser, pan Krzysztof Pierwieniecki. Goście spotkali się z młodzieżą, przekazali szkole pamiątkową, rzadką publikację w postaci wyjątkowego albumu autorstwa Jerzego Eidera i Pawła Eidera zatytułowanego “Olimpijczycy i paraolimpijczycy województwa zachodniopomorskiego. Londyn 2012”, a następnie obserwowali turniej. Do rywalizacji przystąpiły 3 mocne ekipy z Polnej: Sportowcy, Nobliści i Nobelki. Po ekscytujących meczach zwycięzcą turnieju została nasza najmłodsza ekipa Nobelki. Dziękujemy za dostarczone emocje, dobrą zabawę i sportową rywalizację. Do zobaczenia za rok.

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele W-F.

Comments are closed.