browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ogromny sukces – praca przed nami

Opublikowano przez 17 kwietnia 2013 Komentarzy (0)

Z radością informujemy, że działania szkoły zostały docenione przez organizatorów II Ogólnopolskiego Konkursu “Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”. Zostaliśmy laureatami i od tej chwili mamy prawo używać tytułu Bezpiecznej Szkoły.

Jednakże nie taki był nasz cel. Przystąpiliśmy do konkursu z myślą o tym, by podnieść poziom bezpieczeństwa oraz by zintegrować wszystkie, czasem drobne, a czasem bardzo spektakularne działania zespołu nauczycieli. Udało nam się, a teraz, doświadczeni, będziemy wiedzieli, co czynić dalej, ponieważ zależy nam, by wszystkie korzystne procesy miały swój skutek w przyszłych latach.

Warto pochwalić się naszą dokumentacją związaną z konkursem. Wysłaliśmy do Warszawy teczkę z kilkudziesięciostronicowym sprawozdaniem i 10 płytami DVD, będącymi zapisem fotograficznym i filmowym naszej pracy. Kopia teczki dostępna jest w bibliotece szkolnej.

Comments are closed.