browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs z ważnym przesłaniem

Opublikowano przez 16 kwietnia 2013 Komentarzy (0)

W auli szkoły 13.04.2013 roku po raz kolejny odbył się Diecezjalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijno-Patriotycznej poświęcony pamięci Księdza Prałata Jana Abramskiego. Konkurs cieszy się od lat ogromnym zainteresowaniem i zyskuje coraz większą renomę. Dowodem jest obecność reprezentacji szkół z całej diecezji.

Miło nam poinformować, że nasi recytatorzy, ćwiczący po kierunkiem pani Lilli Rybki, zdobyli pierwsze miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Magdalena Augustyniak z klasy ILOa zajęła I miejsce, a Dawid Dudek z tej samej klasy zajął miejsce II. Dawid został także uhonorowany nagrodą za najlepszą prezencję.

Przewodnicząca jury, pani Anna Lewicka, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choszcznie, w słowie końcowym pogratulowała wszystkim i podkreśliła, że talenty głosowe, tak liczne na konkursie, dzięki pracy instruktorów rozbłysły wyjątkowym pięknem.

Comments are closed.