browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nowości w bibliotece

Opublikowano przez 13 lutego 2013 Komentarzy (0)

Droga do szczęścia Richarda Yatesa

Opowieść o miłości, byciu razem i … bezgranicznej nudzie, która wkrada się między zakochanych po kilku latach małżeństwa. Jak ratować związek i czy ma to sens? Poruszająca i błyskotliwie napisana książka nie pozwoli Ci się od niej oderwać.

Nielegalne związki Grażyny Plebanek

Powieść ukazuje miłość, pożądanie i zdradę – z perspektywy mężczyzny. Czy oni naprawdę myślą i czują inaczej? Przeczytaj ku przestrodze.

Wiek niewinności Edith Wharton

Typowy romans z XIX wieku, klasyka gatunku. Co, a raczej kogo wybierze stateczny mężczyzna, bohater powieści? Miłą żonkę, niewinną, zapatrzoną w niego, gotową uwić mu przytulne gniazdko? Czy ekscentryczną i piękną niezależną kobietę, która budzi w nim namiętność i intryguje intelektualnie? Sprawdź koniecznie!

Barbara Grzejszczyk

Comments are closed.