browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

I raz… dwa… trzy…

Opublikowano przez 10 stycznia 2013 Komentarzy (0)

Od wtorku, czyli od 08.01.2013 roku, na hali trwają próby studniówkowego poloneza. Rej wodzi pan Tomasz Płonka, który  wraz z innymi nauczycielami wychowania fizycznego opracował układ tańca, a teraz dba o jego staranne wykonanie. W ogonie dumnie kroczy pani Sylwia Krześniak-Ławik, pokrzykując od czasu do czasu na pary wyłamujące się z równego na ogół szyku. Korowód przemierzył halę już tyle razy, że można by właściwie pozostawić wszystko biegowi rzeczy. Ale nie, pan Andrzej Zakrzewski wybrał sobie punkt obserwacyjny i nadaje ostateczny szlif całości. Drobiazgi w końcu decydują o efekcie. Zobaczymy, jak polonez się uda 19.01.

Wszystkich rodziców już teraz serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.