browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zdobycze na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Opublikowano przez 31 stycznia 2013 Komentarzy (0)

Wzorem lat ubiegłych, najlepsi uczniowie klasy II i klasy III Technikum Budowlanego wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych  – panem Janem Kowalonkiem i panem Szymonem Napierałą – 29 stycznia 2013 roku uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Na tegoroczną ekspozycję składały się: Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech, Targi CBS – Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness & SPA oraz Targi Branży Szklarskiej – GLASS.

Organizowane rokrocznie wycieczki stanowią etap przygotowań do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Są one również owocne pod innymi względami. Zawsze nasi nauczyciele wytargują a to, a owo. Już drugi rok uczniowie Technikum Budowlanego pracują na komputerach, na których zainstalowany jest najlepszy na rynku światowym program projektowy AUTOCAD. Warto wspomnieć, że jest to pełna wersja programu przekazana szkole na specjalnych warunkach właśnie podczas targów BUDMA.

A teraz, kiedy została zakupiona nowa pracownia komputerowa skonfigurowana na potrzeby budowlańców, wyposażona w  wydajne stacje robocze, przygotowania do egzaminów zawodowych ruszą pełną parą. Jesteśmy przekonani, że zdawalność na poziomie powyżej 90% powtórzy się w latach kolejnych.

Comments are closed.