browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Szykujemy paczki dla młodszych kolegów

Opublikowano przez 15 grudnia 2012 Komentarzy (0)

 

W dniach od 07 do 14 grudnia uczniowie naszej szkoły przygotowywali paczki świąteczne dla uczniów szkoły podstawowej. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że mamy w szkole tylu świętych Mikołajów. Dzieci będą bardzo szczęśliwe, gdyż paczki często nie mieściły się w zwykłe opakowania prezentowe i były pakowane do dużych, kolorowych kartonów.

Organizatorem akcji w szkole był ksiądz Sebastian Kubiński.

W imieniu obdarowanych dziękujemy Mikołajom.

Comments are closed.