Czytamy

Opublikowano przez 27 sierpnia 2016 Komentarzy (0)

Jednym z priorytetów Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2016/2017 jest upowszechnienie czytelnictwa, a ten priorytet wiąże się z kolejnym – wychowaniem do wartości. A my właśnie otrzymaliśmy podziękowanie od redakcji miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, ponieważ w zeszłym roku szkolnym włączyliśmy się w akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. O tym, co zrobiły szkoły, można przeczytać na stronie akcji, a my jesteśmy dumni z naszej młodzieży, że ruszyła do dzieła.

Cenna inicjatywa „Biblioteki w Szkole” idzie na przekór malkontentom twierdzącym, że w dobie Internetu nic nie da się już zrobić. I choć wyniki badań czytelnictwa nie do końca mogą satysfakcjonować, to przecież nie poddamy się. Czytamy!