Testujemy „Kącik zaufania”

Opublikowano przez 2 sierpnia 2013 Komentarzy (0)

W ankiecie, którą możecie jeszcze wypełniać, klikając z lewej strony u góry czerwony link, pojawiła się propozycja, by założyć kącik zaufania dla uczniów, którzy chcieliby podzielić się swoimi problemami w dyskretny sposób. Założyliśmy więc „Kącik zaufania”. Znajdziecie go w menu górnym w zakładce „O szkole” –> „Pedagog/psycholog”.

Jako że jest to test, wszystkie wiadomości wysłane z kącika zaufania trafiają do redakcji strony. Jeżeli nie będzie problemów, na przykład spamu, od września kącikiem zaufania zajmie się pedagog szkolny.

Komentarze są wyłączone.